Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Poniżej znajdują się komentarze dodane w poprzedniej wersji hostingu, skopiowane tutaj jako tekst, ponieważ są dla mnie cenne.

 

 • Adam Warywoda (poniedziałek, 28. listopad 2016 08:45)

  Fajny Gościu !!! Jestem po pierwszej lekcji w Warszawce noi bardzo zadowolony.W końcu ktoś rozłożył mi profesjonalnie teorię rzutu na czynniki pierwsze w tak dokładny sposób. Zobaczyłem ile mam jeszcze do zrobienia i na pewno na jednym spotkaniu się nie skończy. Gorąco polecam, tym bardziej że lekcje blisko i nam z północy niedaleko.

 • Robert Marfiak (poniedziałek, 27. czerwiec 2016 20:35)

  To było moje trzecie podejście do wędek DH. Dobre duchy ( dziękuje Łukaszowi i Krzyśkowi) poradziły mi aby nie zaczynać od skagit'a ale nauczyć się klasycznego spey'a. Jak to opanujesz, reszta jest pestką. Wędką jednoręczną uczyłem się rzucać sam i mimo dość dużej wiedzy zdobytej przez lata i pomocy innego Michała ( obecnie w Australii ) złe nawyki czasem się odzywają. Dlatego początki z wędkami DH chciałem zacząć pod okiem profesjonalisty. Wszystkie drogi prowadziły do Michała.Dwa dni nad Sanem z Michałem, jego umiejętności, wiedza, spokój, cierpliwość, prostota i zrozumiałość przekazu wciągnęły mnie w świat rzutów DH. Udało mu się przy okazji oduczyć mnie pić kawę co wydawało mi się niemożliwe :-) Dziękuje Michał! Będę Cię namawiał na następne spotkanie na rzeką.

 • Michał K. (poniedziałek, 25. kwiecień 2016 12:15)

  Po czterech sezonach machanie muchówką, jako samouk coś tam się udawało raz lepiej raz gorzej. Doszedłem do wniosku że to co wyprawiam jest w zupełności pozbawione kunsztu sztuki muchowej.Była już pora zasięgnąć lekcji u specjalisty, trafiłem do Michała. To co przerobiliśmy razem nigdy by mi się samemu nie udało. Piękne ciasne pętle, precyzyjne rzuty, roll casty, snake casty. Jako samouk mogłem wyłącznie pomarzyć!!! MICHAŁ JESTEŚ WIELKI !! DZIĘKUJE ZA POMOC!!!

 • Łukasz Chowaniec (środa, 15. lipiec 2015 10:30)

  Dziękuję za trzy dni nauki, na pewno mocno zostałem zaszczepiony technikami DH, ale usprawniłem też technikę łowienia wędkami jednoręcznymi. Serdecznie polecam wszystkim szkołę Michała!

 • Zdzisław Czekała (niedziela, 21. czerwiec 2015 08:55)

  Przez trzy dni byłem kursantem szkoły Michała. Długo zastanawiałem się co napisać w komentarzach. Jeśli chodzi o mnie to muszę bezkrytycznie stwierdzić, że się mocno zawiodłem. Jadąc na kurs miałem nadzieję, że się zniechęcę do pomysłu łowienia DH, niestety umiejętności jakie zaprezentował Michał, sposób przekazania swojej wiedzy i w końcu to co był w stanie nauczyć mnie (oporną materię z masą swoich przyzwyczajeń) przez te niepełne trzy dni spowodowało, że zamiast mnie uleczyć tylko pogłębił chorobę pod tytułem DH. Michał dziękuję za naukę tylko zastanawiam się kto zapłaci za lekarstwa?

 • Jurek Paluch (środa, 05. listopad 2014 09:21)

  Fajna strona poświęcona technice rzutu. Osobiście nie zgadzam z wieloma zawartymi tu stwierdzeniami, razi też zbyt częste używanie określeń obcojęzycznych. Nie zmienia to faktu że sama zawartość serwisu jest bardzo cenna. Będę tu na pewno wracał.

 • Darek Bobel (niedziela, 16. marzec 2014 10:51)

  Pełna profeska!! wszystkie sugestie dokładnie w sedno-zdecydowanie polecam!

 • zin (środa, 09. październik 2013 19:55)

  Bardzo fajna stronka, chyba pierwsza taka w Polsce. Oglądałem filmotekę i myślę , że za bardzo rzucasz "spod kija" , wtedy pętla rozwija Ci się z boku , a nie od góry, mam na myśli to, że sznur i pętla pracuje poniżej szczytówki kija, więc rozwija się z boku i mucha nie opada na wodę z góry , tylko skośnie z boku .... pozdrawiam Cię serdecznie :)

 • Maksym Łaszewski (środa, 02. październik 2013 18:34)

  Jestem pod wrażeniem umiejętności Prowadzącego witrynę Flycasting.pl. Potrafi z łatwością przekazać wiedzę zarówno w teorii jak i praktyce, co czyni go bardzo dobrym pedagogiem muchowego sportu rzutowego. Polecam!

 • Szymon Flytiers Madejczyk (poniedziałek, 30. wrzesień 2013 23:16)

  Stronka wypas, "zajawka" tez!
  Flycasting to sztuka, której trzeba się solidnie nauczyć. Dzięki takim pasjonatom jak Ty, możemy tej techniki o wiele szybciej pojąć, o co w tym chodzi.Oby tak dalej, trzymam kciuki! Powodzenia!